Военномедицинска академия отбеляза Световния ден на кръводарителя с Ден на отворените врати в Центъра по трансфузионна хематология. Инициативата бе подкрепена и от представители на футболния ЦСКА-София.
Да дарят кръв и по този начин да помогнат за спасяването на човешки живот се отзоваха административният директор на отбора Милко Георгиев, директорът на ДЮШ Стефан Яръмов, помощник-треньорът Кирил Динчев, директорът на Пресслужбата Христофор Христов.
Младите надежди на клуба Кристиян Малинов и Пламен Гълъбов също отправиха призив за насърчаване на безвъзмездното кръводаряване.
„Този акт е безценен за нас. Благодаря ви!”, обърна се тях началникът на ВМА полк. проф. д-р Венцислав Мутафчийски.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел